Navigácia

  • UPOZORNENIE !

    Vážení rodičia a žiaci !

    Zajtra, 19.9., sa uskutoční praktická časť Ochrany človeka a prírody pre žiakov 2. stupňa.

    Žiaci prídu o 8:30 na školský dvor. Návrat do školy je o 12:30 h. Oblečenie treba prispôsobiť rannej teplote vzduchu. Obuv musí byť vhodná na šport aj  chôdzu. 

     

    5. A nebude mať plavecký výcvik !

     

  • JUNIOR OSOBNOSŤ PETRŽALKY

    ZUZANA HÚSKOVÁ

    sa stala juniorosobnosťou Petržalky za rok 2014. Toto ocenenie prevzala z rúk starostu Petržalky za výborný prospech, reprezentáciu školy a mestskej časti v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku.

     

    Gratulujeme Zuzane aj učiteľom, ktorí sa podielali na jej úspechoch, hlavne Mgr. Miškovičovej, Mgr. Máčadyovej a PhDr. Phungovej.

  • SPEV

    IVANA GÁLYOVÁ 

    obsadila 2. miesto  v krajskom kole súťaže Slávik Slovenska. 

     

    Gratujujeme aj Mgr. Miškovičovej, ktorá žiačku pripravovala !

  • NEMECKÝ JAZYK

    Stretnutie s Goethem, okresné kolo:

    2. miesto: LUKÁŠ  DUBOVEC, próza

    3. miesto: ZUZANA HÚSKOVÁ, poézia

    3. miesto: TOMÁŠ JANČOVIČ, próza

    Žiakov pripravovala PhDr. Phungová. Gratulujeme !

  • ŠPORT

    Turnaj vo vybíjanej žiakov 1.- 2. ročníka bratislavských škôl: 

    2. miesto v súťaži družstiev

    L. Varsík, K. Košinárová, S. Branský, K. Balleková, J. Šarmír, B. Bognárová, T. Váleková, S. Kullová,, M. Géc, L. Slezák, T. Daniel a N Wachsmannová. 

     

    Žiakov pripravovala Mgr. Rychtárechová !

  • DEŇ NARCISOV 2014

    Oznamujeme Vám, že aj s Vašim prispením vyzbierali naše hliadky pre nadáciu Liga proti rakovine sumu

    944,12 €.

    Je to najvyššia suma, ktorú sme doteraz vyzbierali.

     

    ĎAKUJEME !

     

  • Olympijský festival nádejí 2014

    Výsledky našich žiakov:

    Atletika:

    3. miesto v skoku do diaľky: PATRÍCIA PLICHTOVÁ

    3. miesto v behu na 400 m: MAX LELKEŠ

    1. miesto v plávaní: VALENTÍN GAVRAN

    3. miesto v plávaní: PATRÍCIA PLICHTOVÁ

     

    CYKLOKROS:

    Jednotlivci:

    2. miesto MARTIN KUBIŠ

    3. miesto LEONARDO VARSÍK

    Družstvo - 3. miesto:

    Ema GUNDOVÁ

    Nina ČERVENÁKOVÁ

    Martin KUBIŠ

    Leonardo VARSÍK

     

    Žiakov pripravovala Mgr. Rychtárechová. 

     

    Gratulujeme !

     

  • HISTORIA MAGISTRA VITAE

    ROMAN KÁROLY a KAMIL HUNDER získali čestné uznanie v kategórii 3D projekty "Veda a technika"

    Žiakov pripravovala PhDr. Phungová. 

     

    Gratulujeme !

  • SPEV

    IVANA GÁLYOVÁ zvíťazila v okresnom kole speváckej súťaže Slávik Slovenska. Postupuje do krajského kola.

     

    Žiačku pripravovala Mgr. Miškovičová. 

     

    Gratulujeme !

  • SLOVENSKÝ JAZYK

    ZUZANA HÚSKOVÁ obsadila 2. miesto v súťaži Štúrov Zvolen.

     

    Žiačku pripravovala Mgr. Miškovičová.

     

    Gratulujeme!

  • ANGLICKÝ JAZYK

    Originálna a poézia a próza - 2. miesto ZUZANA HÚSKOVÁ

    Žiačku pripravovala Mgr. Máčadyová. 

     

    Gratulujeme !

  • ŠPORT

    Družstvo starších žiakov obsadilo 1. miesto v obvodnom kole v hádzanej. 

    Žiakov pripravoval Mgr. R. Kutaj

    Držíme palce v krajskom kole !

  • ANGLICKÝ JAZYK

    Naši žiaci dosiahli vynikajúce výsledky v okresnom kole jazykovej súťaže "Novodobo so Shakespearom".

    Žiaci, ktorí sa umiestnili na 1. mieste vo svojich kaegóriách:

    Zuzana TREBATICKÁ

    Zuzana HÚSKOVÁ

    Terézia ŠAMKOVÁ

    Ivana GÁLYOVÁ

    Žiaci, ktorí sa umestnili na 2. mieste:

    Tomáš JANČOVIČ

    Ester GOMBKÖTŐ

    Dávid GOMBKÖTŐ

    Na 3. mieste sa umiestnila:

    Kristína DUJSÍKOVÁ

     

    Žiakov pripravovala Mgr. Mária MÁČADYOVÁ. Všetkým gratulujeme !

     

     

     

  • ŠPORT

    Súťaž PASOVAČKA:

    1. miesto:

    Katarína BALLEKOVÁ

    Lukáš CHEBEN

    Oto GÁL

    2. miesto:

    Natália NACHTMANNOVÁ

     

    Žiakov pripravovala Mgr. Rychtárechová !  Gratulujeme !

     

     

     

  • MATEMATIKA

    Obvodné kolo matematickej olympiády:

    1. miesto: SAMUEL Č A P U T A

    Žiaka pripravoval Mgr. Rišiaň.

     

    5. miesto: PATRIK M A J E R Č I N

    Žiaka pripravovala Mgr. Fábryová.

     

     

    Gratulujeme !

  • ŠPORT

    Majstrovstvá okresu v basketbale starších žiakov:    1. miesto

    Žiakov pripravoval Mgr. Kutaj

  • MATEMATIKA

    Okresné kolo Pytagoriády:

    1. miesto

    NICOL M A L J A R O V Á, 4.A

    Žiačku pripravovala Mgr. Taragelová.

     

    Gratulujeme !

  • PLAVECKÝ VÝCVIK

    Vážení rodičia piatakov !

     

    Plavecký výcvik trvá od 24.3. do 20.6. 2014 na plavárni v ZŠ na Pankúchovej ulici.

     

  • Zápis prvákov !

    7. 2. 2014

    Vážení rodičia, ďakujeme Vám za dôveru a tešíme sa na stretnutie 2. 9. 2014 !

     

    Kolektív zamestnancov Základnej školy na Lachovej ulici č. 1

  • SÚŤAŽ

    V literárnej súťaži Šaliansky Maťko obsadila žiačka 2.A triedy

    KATARÍNA   B A L L E K O V Á     2. miesto.

     

    Žiačku pripravovala Mgr. Rychtárechová. Gratulujeme !

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Lachova ul. č. 1, 851 03 Bratislava
    Lachova 1, 851 03 Bratislava
  • +421 2 6231 1667

Fotogaléria