• Akcie, ktoré sa uskutočnia v najbližšej dobe...

          • 24.3. - Mrázik, divadelné predstavenie pre 1. stupeň

            19.3. - Dospelým neprístupné, 2. stupeň

            19.3. - Hviezdoslavov Kubín, okr. kolo, víťazi školského kola

            20.3. - Mc Donald cup, futbal, 1. stupeň

            24.3. - Petržalská super škola, 6. ročník

            25.3. - Začiatok plaveckého výcviku, , 3. C a 5. B

            27.3. - Deň narcisov

            30.3. - Krajské kolo dejepisnej olympiáady, Lucia Malá

            8.4. - Okresné kolo matematickej olympiády

            9.4. - Poznaj a chráň, okresné kolo

            14.4. - Slávik Slovenska, školské kolo

            5.5.  -Slávik Slovenska, okresné kolo (na našej škole)

            7.5. - Náučno-poznávací zájazd do Prahy, 2. stupeň

             

          • ŠPORT

          • Majstrovstvá okresu v basketbale starších žiakov:    1. miesto

            Žiakov pripravoval Mgr. Kutaj

          • MATEMATIKA

          • Okresné kolo Pytagoriády:

            1. miesto

            NICOL M A L J A R O V Á, 4.A

            Žiačku pripravovala Mgr. Taragelová.

             

            Gratulujeme !

          • PLAVECKÝ VÝCVIK

          • Vážení rodičia piatakov !

             

            Plavecký výcvik trvá od 24.3. do 20.6. 2014 na plavárni v ZŠ na Pankúchovej ulici.

             

          • SÚŤAŽ

          • V literárnej súťaži Šaliansky Maťko obsadila žiačka 2.A triedy

            KATARÍNA   B A L L E K O V Á     2. miesto.

             

            Žiačku pripravovala Mgr. Rychtárechová. Gratulujeme !

          • Zápis prvákov !

          • Vážení rodičia, ďakujeme Vám za dôveru a tešíme sa na stretnutie 2. 9. 2014 !

             

            Kolektív zamestnancov Základnej školy na Lachovej ulici č. 1

          • OLYMPIJSKÝ FESTIVAL NÁDEJÍ.

          • Výsledky našich žiakov z 1. stupňa:

            Atletika: 

            3. miesto - družstvo ZŠ Lachova

            3. miesto - Adrián KRAUS - beh na 50 m

            3. miesto - Adrián OSUSKÝ - skok do diaľky

            2. miesto - družstvo ZŠ Lachova - vybíjaná

             

            Žiakov pripravovali Mgr. Rychtárechová a Mgr. Kutaj

        • OCENENIE !
          • OCENENIE !

          • JAKUB BUJÁK zvíťazil vo výtvarnej  súťaži "Bratislava moje mesto" v konkurencii

            1200 výtvarných prác. 

            Cenu mu odovzdala námestníčka primátora Petra Nagyová - Džerengová.

          • SÚŤAŽ

          • Okresné kolo súťaže SLÁVIK SLOVENSKA:

             

            1. miesta vo svojich kategóriách získali súrodenci IVANA a ROMAN G Á L Y O V C I .

             

            Gratulujeme !

             

            Žiakov pripravovala Mgr. Zuzana Miškovičová.

             

          • SLOVENSKÝ JAZYK

          • Štúrov Zvolen, okresné kolo v rétorike:

             

            2. kategória - 2. miesto

             

            ZUZANA H Ú S K O V Á

             

            Žiačku pripravovala Mgr. Miškovičová

          • LIGA PROTI RAKOVINE

          • Hliadky našej školy vyzbierali počas dňa narcisov

             

            810,28 €

             

            Ďakujeme všetkým darcom !

          • ŠPORT

          • Olympiáda zručností:

             

            3. miesto, žiaci 4. ročníka

             

            Žiakov pripravovala Mgr. Rychtárechová

          • DEJEPIS !

          • Historia magistra vitae:

             

            3. miesto v kategórii Hraný dokument: film "Škola minulosti a škola dnes"    

                Jakub Kalousek,Michal Hornych,Samuel Čaputa,Oliver Mana,Dana Lipárová

             

            Žiakov pripravovala PhDr. Dagmar Phungová

             

             

          • ANGLICKÝ JAZYK

          • Anglický jazyk - Novodobo so Shakespearom:

            1. miesto: Richard Benko

            3. miesto: Lukáš Dubovec

            2. miesto: Tomáš Jančovič

            1. miesto: Terézia Šamková

            3. miesto: Natália Tardíková

            3. miesto: Zuzana Trebatická

            1. miesto: Ivana Gályová

            2. miesto: Lucia Malysová

            2. miesto: Zuzana Húsková

            Originálna poézia a próza:

            2. miesto: Zuzana Húsková

            Žiakov pripravovala Mgr. Mária Máčadyová

        • MATEMATIKA
          • MATEMATIKA

          • Pytagoriáda, okresné kolo:

             

            1. miesto: Dávid Gombkötő

            4. miesto: Peter Botlík

             

            Gratujujeme !

        • ŠPORT
          • ŠPORT

          • Majstrovstvá obvodu v basketbale žiakov

             

            2. miesto

             

            Gratulujeme !

          • DEJEPIS !

          • MARTIN MAKOVÝ sa stal víťazom okresného kola dejepisnej olympiády. 

            Gratulujeme a držíme palce v krajskom kole !

          • ANGLICKÝ JAZYK

          • Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku:

             

            2. miesto: Richard Maximilián BENKO

             

            7.miesto: Richard ZAHATLAN

             

             

            Gartulujeme !

          • ŠPORT

          • Žiaci 1. stupňa získali v rámci akcie Peržalka v pohybe

            1. miesto vo vybíjanej.

            Gratulujeme !

          • SLOVENSKÝ JAZYK

          • ZUZANA H Ú S K O V Á

            získala 1. miesto v okresnom kole olympiády V Slovenskom jazyku a literatúre.

            Gratulujeme a prajeme veľa úspechov v krajskom kole !